Hakkımızda

Herkese merhaba;

Bir hayaldi gerçek oldu derler ya, işte tam böyle bir hikaye bizimkisi.

Yıllardır kamp yapıyor, motosiklet ile uzun yollar ve rotaları keşfediyorum fakat aklımın bir köşesinde her zaman bir karavan hayali kuruyordum. Bir gün bu hayalin gerçekleşeceği ve bu hayalin içinde bir yaşam süreceğim günler biraz uzak görünüyordu..

Ortak hayalimiz

Yurt dışında yaşanan Sinan ve Kenan isminde 2 dayım var ve Sinan dayımla karavan hayalimizin ortak olduğunu anladığımız zamandan bu yana bu konu hakkında yoğunlaşarak birlikte bir şeyler yapmaya karar verdik. Aslında bizi tetikleyen şey İzmir’de yaşadığımız büyük deprem oldu. Bu deprem öylesine korkunç ve öylesine kötüydü ki her şeyi bir kenara bırakıp bu karavan hayalimizi gerçekleştirme zamanımızın geldiğini bize çok ama çok iyi öğretti.

Artık bizim için yeni bir serüven başlıyor, yeni hayatlar, yeni insanlar, yeni keşifler yapmak için can atıyoruz.

Hayat kısa, yollar uzun..

Başlık resmen bizim sloganımız ve bakış açımız olmuş durumda. Hayat öylesine kısa ki, bu zamanı olabildiğince iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Her günümüzün, her saatimizin kıymetini bilmek, hayatı en minimal şekilde fakat en keyifli haliyle yaşamamız gerektiğini kendimize görev edindik ve yollara düştük.

Aslında hikayemizin çok küçük bir kısmı bu. Tüm hikayemizi anlatmaya ne satırlar yeter ne de zaman. Belki devamını karşılaştığımız bir yerde, koyu muhabbetin eşliğinde anlatırız. Olmaz mı ?

Bu arada söylemeden edemem, Atatürk’e olan sevgimiz koydu karavanımızın adını. İçimizde bitmez, tükenmez bir Atatürk sevgisi besleriz biz ve bu sevgi öyle büyüktür ki; karşısında dağlar dayanmaz.

Sevgilerimizle.